Wakacyjne kursy komputerowe

designed by Makyzz - Freepik.com

W naszej pracowni komputerowej można skorzystać z wakacyjnych kursów komputerowych dla dorosłych: dla osób naprawdę początkujących oraz dla bardziej wtajemniczonych. Można też zapoznać się z obsługą Facebooka, systemem Android i oraz poznać Google. Warto zapisać się już teraz, by oswoić nowe technologie i korzystać z ich dobrodziejstw.

 • Kurs komputerowy 1 stopnia.
  Zaczynamy naukę od początku. Ćwiczymy intensywnie przez 15 godzin. Kończymy na samodzielnym posługiwaniu się pocztą elektroniczną i Facebookiem.
  Terminy:
  3 lipca  g. 11 – 14
  4 lipca  g. 11 – 14
  5 lipca g. 11 – 14
  6 lipca g. 11 – 14
  10 lipca g. 11 – 14
  Koszt kursu 100 zł za 15h kursu (5 spotkań po 3 godziny)
 • Android i Google
  Obsługa i wykorzystanie aplikacji. Warunkiem uczestnictwa jest umiejętność samodzielnego zalogowania się do własnej poczty na komputerze stacjonarnym oraz przyniesienie własnego telefonu lub tabletu.
  Przez trzy dni uczymy się obsługi poczty Gmail w telefonie, instalowania ciekawych aplikacji i ich obsługi w telefonie, wyszukiwania miejsc, wyszukiwania informacji na własnym telefonie lub tablecie.
  Terminy:
  4 lipca g. 15-17
  6 lipca g. 15-17
  11 lipca g. 15-17
  Koszt kursu 40 zł za 6h zajęć (3 spotkania po 2 godziny)
 • „Oswajamy Facebooka”
  Założymy konta na Facebooku tym, którzy jeszcze ich nie mają. Przećwiczymy podstawowe funkcje i procedury. Nauczymy się tworzyć grupy i wydarzenia oraz wykorzystywać odpowiednie zakresy uprawnień do nich. Nauczymy się zamieszczania obrazów, filmów oraz linków do stron na tablicy użytkownika lub tablicy grupy. Przećwiczymy wysyłanie wiadomości oraz prowadzenie chatu. Jedyny warunek uczestnictwa: Posiadanie własnego konta pocztowego i umiejętność posługiwania się nim.
  Terminy:
  11 lipca g. 11-14
  13 lipca g. 11-14
  Koszt kursu 40 zł (2 spotkania po 3 godziny)

Zapisy w Ośrodku Kultury Górna – telefonicznie i osobiście (tel. 501 180 652).

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn