Seniorzy

UWAGA!

W lutym nie będzie czynny punkt porad prawnych i psychologicznych. Nadal nie otrzymaliśmy dofinansowania na taką działalność. Błędne informacje zamieszczone w Expressie Ilustrowanym nie pochodziły od nas. Przepraszamy i prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość.

W lutym nie rozpoczną się profilaktyczne zajęcia jogi z uwagi na niedyspozycję prowadzącej. Pani Eli życzymy powrotu do zdrowia a potencjalnych uczestników zapraszamy w marcu.

Dla wielu z nas jesień życia to trudny czas. Skończyły się organizujące nam codzienne życie obowiązki związane z pracą. Nasze dzieci i wnuki wyprowadziły się albo ganiają za własnymi sprawami, a my często zostajemy sami w czterech ścianach przed telewizorem. A przecież emerytura to czas należnego nam odpoczynku. Czas na spełnianie marzeń i realizacje pasji na które wcześniej nie mogliśmy sobie pozwolić. Od kilku lat Ośrodek Kultury „Górna” przygotowuje specjalną ofertę dla seniorów. Spróbuj… Może i ty znajdziesz tutaj swoje miejsce, wykażesz się twórczą aktywnością, zadbasz o zdrowie, zdobędziesz wiedzę i poznasz nowych przyjaciół.

Zajęcia stałe przy ul. Siedleckiej 1 (Ośrodek Kultury Górna):

  • Język angielski – wtorki, godz. 12.00 – grupa początkująca, 13.00 – grupa średniozaawansowana – zajęcia odpłatne
  • Tai – chi – środy godz. 12.30 – zajęcia odpłatne
  • Gimnastyka – czwartki godz. 14.15 – zajęcia odpłatne

Zajęcia stałe przy ul. Dąbrówki 1, Olechów (w Gimnazjum 36):

  • Gimnastyka – środy godz.17.00 – zajęcia odpłatne
  • Pilates – piątki godz. 17.00 – zajęcia odpłatne

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn