Konkurs plastyczny_Hej kolęda, kolęda…

Konkurs plastyczny na projekt karty świątecznej – Hej kolęda, kolęda został rozstrzygnięty. Poniżej zamieszczamy protokół.
Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej połączone z wręczeniem nagród nastąpi 20 grudnia 2017 roku o godzinie 17.00 w naszym pałacyku przy ul. Siedleckiej.

Łódź  23 XI 2017 r.

Protokół z obrad jury – 20. edycji konkursu plastycznego na projekt karty świątecznej „Hej kolęda, kolęda”
 „Aniołowie się radują…”
Na konkurs wpłynęło 162 prace z 13 łódzkich szkół i 2 placówek pozaszkolnych.
Jury w składzie:
Maciej Jabłoński – artysta plastyk
Ryszard Tobiański – artysta plastyk
dokonało wyboru prac i przyznało 6 nagród i 20 wyróżnień w dwóch kategoriach wiekowych /klasy I-IV i klasy V-VI plus klasy gimnazjalne/

kategoria dzieci młodszych /7-10 lat/
I nagroda   –  Mikołaj Mikołajewski – Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w Łodzi
II nagroda  – Zuzanna Pawlik – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
III nagroda – Aleksandra Kossak – Szkoła Podstawowa nr 38 w Łodzi

 

Wyróżnienia

  1. Basia Kaniewska – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
  2. Jaś Adamczewski – Szkoła Podstawowa nr 41
  3. Maja Kamińska – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
  4. Mikołaj Gajder – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
  5. Stanisław Pośpiech – Szkoła Podstawowa nr 137 w Łodzi
  6. Maja Szustowska – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1
  7. Dawid Dulęba – Szkoła Podstawowa nr 190 w Łodzi
  8. Lidia Murowaniecka – Szkoła Podstawowa nr 120 w Łodzi
  9. Marta Burak – Szkoła Podstawowa nr 5 w Łodzi
  10. Jagoda Ścibiorek – Szkoła Podstawowa nr 5 w Łodzi
  11. Oliwia Rędziak-Gumienna – Szkoła Podstawowa nr 113 w Łodzi
  12. Nadia Karczmar – Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w Łodzi
  13. Nikola Osipowicz – Szkoła Podstawowa w Rąbieniu

 

kategoria dzieci starszych /11-16 LAT/

I nagroda – Ewa Królikowska – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi

II nagroda – Nina Połomka – Publiczne Gimnazjum nr 38 w Łodzi

III nagroda – Ada Galasińska – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi

 

Wyróżnienia

  1. Izabela Gejgał – Szkoła Podstawowa nr 51 w Łodzi
  2. Aleksandra Nowaczyk – Szkoła Podstawowa nr 143 w Łodzi
  3. Alan Motwani – Szkoła Podstawowa w Rąbieniu
  4. Oliwia Kułakowska – Szkoła Podstawowa nr 164 w Łodzi
  5. Oliwia Furmaniak – Szkoła Podstawowa nr 137 w Łodzi
  6. Magda Bożyk – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
  7. Hanna Matuszewska – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi

 

 

 

 

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn