Akcja znakowania psów / czipowanie

znakujemy

W najbliższą sobotę 14 października w godz. 10-13 w naszym ogrodzie odbędzie się akcja czipowania psów. To najlepsze zabezpieczenie w przypadku zaginięcia. Zadbaj o swojego czworonożnego przyjaciela.„Zaginął pies…” – z całą pewnością nie chcesz być autorem takiego przykrego ogłoszenia. Prawda jest taka, że psy często się gubią, a zdecydowana większość z nich nigdy nie wraca do domu. Rejestracja psa w elektronicznym systemie sprawia, że można temu zapobiec.  Koniecznie skorzystaj z okazji bezpłatnego znakowania psów. Czipowanie jest najlepszą formą zadbania o swojego pupila w przypadku zaginięcia lub ucieczki.

Termin: 14.10.17 (sobota), g. 10-13
Miejsce: Ośrodek Kultury Górna (ogród)

Wydarzenie towarzyszące – warsztaty dla dzieci

  • „Bezpieczeństwo w kontakcie ze zwierzętami”
    Podczas akcji znakowania, odbędą się warsztaty dla dzieci. Dzieci dowiedzą się, jakie są podstawowe potrzeby psów, jak psy z nami rozmawiają i jak możemy przywitać się z psem, którego nie znamy.

Inicjatorem akcji #Znakujemy jest Fundacja „Świat z 4”.

Fundacja powstała z chęci zmiany świata zwierząt na lepsze. Prowadzi  różnorodne zajęcia edukacyjne skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, których celem jest uwrażliwianie na los zwierząt oraz nauka odpowiednich zachowań. Fundacja współpracuje m.in. ze Schroniskiem dla Zwierząt w Łodzi oraz Załogą Bulldoga.

Strona Fundacji: www.swiatz4.org

22278965_1763623720335595_1769694077_o

Akcja #Znakujemy odbywa się w ramach konkursu „Wykaż Inicjatywę 5.0” i jest wydarzeniem dofinansowanym przez Urząd Miasta Łodzi.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn